خرید ارز دیجیتال | فروش ارز دیجیتال | تبدیل ارز دیجیتال
معامله سریع و امن, تتر, بیت کوین, دوج کوین, اتریوم

صرافی ارز دیجیتال کوین کده، فروش و خرید بیت کوین و بیش از 800 ارز دیجیتال و تبدیل ارز به صورت مستقیم، امن، سریع، بی واسطه و بدون محدودیت به صورت تومان و دلار تتر

Bitcoin Cash svg icon BCH / IRT 2.593 ٪
27,777,744 $ 476.05
Cardano svg icon ADA / IRT 2.579 ٪
27,132 $ 0.465003
Ripple svg icon XRP / IRT 0.294 ٪
30,981 $ 0.530952
Uniswap svg icon UNI / IRT 4.243 ٪
656,644 $ 11.253541
Tezos svg icon XTZ / IRT 2.383 ٪
57,257 $ 0.981272
Flow svg icon FLOW / IRT 2.293 ٪
55,160 $ 0.945337
notification svg icon اطلاعیه مهم : تغییر آدرس واریز ارز تتر ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تبدیل، فروش و خرید ارز دیجیتال در صرافی کوین کده

خریدفروشتبدیل ارز به ارز
خرید از مافروش به ماتبدیل ارز به ارز
USDT svg icon TetherUS USDT
irt svg icon تومان IRT
0 تومان
USDT svg icon TetherUS USDT
irt svg icon تومان IRT
0 تومان

فروش و خرید ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین کده با بیش از چهار سال سابقه از پلتفرم های پیشگام در زمینه فروش و خرید ارز دیجیتال است.

تا کنون بیش از 12 میلیون کاربر ایرانی وارد بازار رمزارزها شده اند که روزانه بخش قابل توجهی از زمان خود را به خرید و فروش ارز دیجیتال و کسب درآمد از این بازار اختصاص می دهند. با استفاده از پلتفرم ساده، سریع و ایمن مجموعه کوین کده به خرید و فروش بیش از 800 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum)، دوج کوین (Dogecoin) و تبدیل بیش از 1500 ارز دیجیتال بر روی بلاکچین های مختلف بپردازید.

تبدیل ارز دیجیتال

یکی از نیازهای مهم کاربران در بازار ارزهای دیجیتال، نیاز به تبدیل یک ارز دیجیتال به ارز دیجیتال دیگری بر روی شبکه های مختلف می باشد.

اگر به دنبال تبادل و تبدیل سریع ارزهای دیجیتال، بدون احراز هویت و ثبت نام هستید، با استفاده از سرویس تبدیل ارز به ارز صرافی ارز دیجیتال کوین کده، میتوانید بیش از 1500 ارز دیجیتال بر روی شبکه های مختلف به یکدیگر تبدیل کنید.

تبدیل ارز به ارز، یک سرویس بسیار ساده، قابل اعتماد، سریع و با کارمزد بسیار پایین است که با استفاده از این سرویس، دارایی های دیجیتال شما در کوین کده ذخیره نمی شود.

قیمت ارز های دیجیتال

قیمت ارز های دیجیتال بر اساس میزان علاقه مندی معامله گران بازارهای ارز دیجیتال برای خرید که به آن تقاضا گفته می شود و مقدار ارز دیجیتال در دسترس برای خرید که به آن عرضه گفته می شود، تعیین می گردد.

مهمترین عامل سود یا زیان در بازارهای ارز دیجیتال، نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. در نتیجه آشنایی با عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارز های دیجیتال قبل از ورود به این بازار ضروریست.

شما همواره می توانید قیمت ارزهای دیجیتال را در صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال در وبسایت و اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال کوین کده مشاهده نمایید.

خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت

ارزهای دیجیتال از ابتدا با هدف به وجود آوردن بازاری با تراکنش های ناشناس به وجود آمد. از این رو برخی سرمایه گذاران به دلایل مختلف به دنبال خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت هستند. اما اکثر صرافی های ارز دیجیتال ایران بنا بر ابلاغیه پلیس فتا و جلوگیری از موارد پولشویی از کاربران می خواهند تا قبل از فروش و خرید ارز دیجیتال، فرآیند احراز هویت (KYC) را انجام دهند.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده امکانی را فراهم آورده تا علاوه بر رعایت قوانین، حریم خصوصی کاربران نیز حفظ شود. اگر به دنبال خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت هستید، سرویس تبدیل ارز به ارز کوین کده این امکان را به کاربران می دهد تا بدون ثبت نام و احراز هویت ارزهای دیجیتال را به یکدیگر، تبدیل کنند.

احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال کوین کده به صورت کاملا اتومات و بسیار سریع انجام می شود، همچنین تیم پشتیبانی صرافی کوین کده بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی و راهنمایی شما در خصوص احراز هویت می باشد.

خرید ارز دیجیتال در ایران

با توجه به رشد روز افزون صنعت بلاکچین در جهان، بازار ارزهای دیجیتال در ایران نیز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. اگر جزو این کاربران هستید باید بدانید که با توجه به تحریم ها و خطرات احتمالی خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال در صرافی های خارجی نظیر بایننس (Binance) و کوینکس (Coinex) بهتر است ارز دیجیتال را در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی نظیر کوین کده خرید و فروش کنید.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده این امکان را برای شما فراهم نموده تا ریال خود را به صورت مستقیم به تتر و سایر ارز های دیجیتال تبدیل کنید و بالعکس ارزهای دیجیتال خود را به ریال تبدیل نمایید. با توجه به مشکلات نقدینگی احتمالی، برای صرافی های ارز دیجیتال داخلی و خارجی که ارز های دیجیتال شما را در کیف پول داخلی خود نگهداری می کنند، مانند صرافی اف تی ایکس (FTX) ، شما در صرافی ارز دیجیتال کوین کده این امکان را دارید تا به محض خرید ارز دیجیتال آن را به کیف پول های ارز دیجیتال سخت افزاری یا نرم افزاری سرد و امن نظیر لجر (Ledger) یا تراست والت (Trust Wallet) منتقل کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال

بیاید به این سوال، درست پاسخ دهیم. کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال چیست و چگونه محاسبه می شود ؟

در خرید و فروش ارز دیجیتال دو نوع کارمزد وجود دارد: کارمزد شبکه و کارمزد پلتفرم ارائه دهنده خدمات

کارمزد شبکه ارز دیجیتال، کارمزدی است که به ماینر ها پرداخت می کنید تا تراکنش شما را پردازش و تایید کنند. در برخی از کیف پول ها و پلتفرم های ارز دیجیتال امکان کاهش دادن کارمزد شبکه وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که با کاهش کارمزد شبکه انجام تراکنش شما زمان بیشتری می برد و دیرتر انجام می شود. توجه داشته باشید که صرافی ها در میزان این کارمزد هیچگونه دخالتی ندارند.

کارمزد پلتفرم ارائه دهنده خدماتی، کارمزدی است که صرافی یا سرویسی که از آن برای خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده می کنید از شما دریافت می نماید.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده کمترین میزان کارمزد (نزدیک به صفر) را در بین صرافی های ارز دیجیتال ایران دارد. صرافی ارز دیجیتال کوین کده در میزان کارمزد درگاه های بانکی و کارمزد شبکه هیچ منفعتی ندارد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه کارمزد شبکه ها در این مجموعه، کارمزد شبکه های مختلف ارز دیجیتال را به صورت تومان و دلار تتر مشاهده نمایید.

بهترین سایت فروش و خرید ارز دیجیتال

دنیای دیجیتال امروز رو به کسب و کارهای آنلاین میرود و خدمات آنلاین رشد روزافزونی دارند. ارزهای دیجیتال و صنعت بلاکچین برپایه اینترنت و خدمات آنلاین بنا شده است. پس بهترین راه خرید و فروش ارز های دیجیتال نیز استفاده از صرافی های آنلاین رمز ارز است.

امروزه سایت های صرافی آنلاین زیادی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی شده اند، اما انتخاب بهترین سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال کار بسیار سختی است و پارامترهای مهمی مانند:

 • امنیت بالای صرافی
 • سابقه و تجربه
 • نظرات کاربران در مورد صرافی
 • حجم معاملات
 • تعداد ارز دیجیتال قابل خرید و فروش
 • احراز هویت آسان و سریع
 • کارمزد پایین
 • رابط کاربری ساده
 • نحوه تسویه حساب تومانی و ارزی
 • سرعت پاسخگویی و تیم پشتیبانی قوی
 • اپلیکیشن موبایل
 • کیفیت خدمات
بر آن تاثیرگذار است.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده، با افتخار تمام این ویژگی ها را در بالاترین سطح به کاربرانش ارائه می دهد.

بهترین قیمت خرید ارز دیجیتال

اگر قیمت ارزهای دیجیتال را در صرافی های مختلف بررسی کرده باشید، متوجه تفاوت قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف می شوید. اما دلیل این تفاوت قیمت چیست؟!

 • نقدینگی ارز های دیجیتال
 • عرضه و تقاضا
 • کارمزد تراکنش ها
 • حجم معاملات صرافی
همه این موارد بر قیمت ارز دیجیتال در یک صرافی تاثیر میگذارد.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده، با رصد اتوماتیک قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های بین المللی همواره کمترین و ارزان ترین قیمت ارز دیجیتال را ارائه می دهد و از آنجا که کارمزد صرافی کوین کده نزدیک به صفر است، این صرافی بهترین قیمت خرید ارز دیجیتال را برای کاربر ایرانی داراست.

ما شما رو دعوت می کنیم تا با یکبار فروش و خرید ارز دیجیتال در صرافی کوین کده، قیمت تمام تمام شده ارز دیجیتالی که به کیف پول شما می نشیند را محاسبه نمایید و متوجه اختلاف قیمت فاحش صرافی ارز دیجیتال کوین کده با دیگر صرافی های ارز دیجیتال ایرانی شوید.

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال به دلیل راحتی در استفاده، طرفداران بسیاری دارند. یک سوال بسیار رایج برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال این است که بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال کدام است؟

با توجه به این موضوع که بسیاری از صرافی های مطرح دنیا مانند بایننس (Binance)، کاربران ایرانی را تحریم کرده اند، خطر مسدودسازی دارایی ها مهمترین نکته در انتخاب اپلیکیشن ارز دیجیتال می باشد. لذا اگر از اپلیکیشن هایی مانند بایننس (Binance Application)، کوین بیس (Coinbase)، رابین هود و کوکوین استفاده می کنید، ریسک بلاک شدن دارایی هایتان همیشه وجود دارد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک اپلیکیشن خوب ارز دیجیتال باید داشته باشد، تامین امنیت است. از دیگر ویژگی هایی که یک اپلیکیشن خوب ارز دیجیتال باید داشته باشد :

 • رابط کاربری ساده و خوب برای کاربران مبتدی و حرفه ای
 • کارکرد آسان
 • خرید، فروش و تبدیل انواع ارز های دیجیتال
 • قابلیت احراز هویت اتوماتیک
 • پشتیبانی از ارزهای متنوع و جفت ارزهای معاملاتی
 • قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 • سرعت انجام تراکنش بالا
 • پشتیبانی از کیف پول ریالی و دلار تتری

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال کوین کده، ضمن داشتن ویژگی های ذکر شده، دارای خصوصیات و قسمت های مختلف دیگری می باشد که می توانید با مراجعه به صفحه اپلیکیشن کوین کده آن را از اپ استور های مختلف دانلود کنید.

کیف پول ارز دیجیتال

قبل از خرید و فروش ارز دیجیتال، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید، محل ذخیره سازی و نگه داری آن است. همچنین مسئولیت نگهداری رمزارزها به طور کامل بر عهده شماست. کیف پول ارز دیجیتال شما می تواند به صورت کیف پول های نرم افزاری نظیر تراست والت(trust wallet)، ترون لینک(tron link)، اتومیک والت(atomic wallet) باشد یا به صورت کیف پول های سخت افزاری نظیر لجر (ledger) یا سیف پال.

از سوی دیگر با توجه به مواردی نظیر کلاهبرداری و نداشتن نقدینگی از سوی صرافی ها، نگهداری ارز دیجیتال در کیف پول های اختصاصی صرافی ها ارز دیجیتال کار پر ریسک و خطرناکی است. و اگر به هر دلیلی دیگر به دارایی های دیجیتال خود دسترسی نداشته باشید، ممکن است برای همیشه آن را از دست بدهید. که این خود یک مشکل بزرگ و بسیار رایج در بین سرمایه گذاران ارز دیجیتال است.

ما در صرافی ارز دیجیتال کوین کده، خدمات جدیدی با نام بک کوین برای شما راه اندازی نموده ایم تا در صورت بروز چنین مشکلاتی بتوانیم ارزهای دیجیتال شما را به کیف پول ارز های دیجیتال شما برگردانیم.

بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال

بیت کوین اولین ارز دیجیتال غیر متمرکز جهان است - نوعی دارایی دیجیتال که از بلاکچین بیت کوین برای ارسال تراکنش ها استفاده می کند. شبکه بیت کوین در ژانویه 2009 توسط یک برنامه نویس کامپیوتری ناشناس یا گروهی از برنامه نویسان با نام مستعار 'ساتوشی ناکاموتو' راه اندازی شد.

از مهمترین سوالات در زمان خرید ارز دیجیتال این است که آیا خرید بیت کوین بهتر است یا سایر ارزهای دیجیتال ؟
در حال حاضر بالاترین جایگاه در بین ارز های دیجیتال و رتبه یک کوین مارکت کپ ( coinmarketcap ) مطلق به بیت کوین است. اما انتخاب ارز دیجیتال برای خرید با توجه به بالا بودن قیمت تومانی و دلاری بیت کوین، بستگی به نظر شخصی شما دارد.

بخش عظیمی از بازار ارز دیجیتال نیز در اختیار اتریوم است که رتبه دوم coinmarketcap را به خود اختصاص داده است

اتریوم، دوج کوین، لایت کوین، و سایر رمز ارز ها

در بازار ارز های دیجیتال علاوه بر بیت کوین، ارزهای معتبر بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد. از مهمترین این ارز ها میتوان به اتریوم (Ethereum)، دوج کوین(Dogecoin)، لایت کوین(Litecoin) اشاره کرد که در این بین ارز دیجیتال اتریوم با نماد اختصاری ETH طرفداران بسیار بسیار زیادی دارد. همچنین شبکه اتریوم کاربرد های بسیار زیادی دارد که یکی از این کاربردها، ایجاد توکن های مختلف بر روی شبکه متن باز اتریوم است.

توکن به ارزهایی گفته می شود که شبکه اختصاصی ندارند و بر روی شبکه های مثل اتریوم، ترون، بایننس اسمارت چین و ... ایجاد میشوند و وجود سایت های تبادل ارز دیجیتال مانند پنکیک سواپ، یونی سواپ، خرید و فروش این توکن ها را ساده تر نموده است.

همچنین ارز های دیجیتال دیگری نیز وجود دارد که هیچ وایت پیپر و هدف مشخصی ندارند و در واقع این ارزها الت کوین هایی هستند که پس از محبوب شدن بیت کوین توسعه یافته اند و در اصطلاح به آن ها شت کوین می گویند.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده

صرافی ارز دیجیتال، کسب و کاری است که به مشتریان این امکان را می دهد تا ارزهای دیجیتال را به پول فیات تبدیل کرده و بالعکس پول های فیات مانند تومان را به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت و کوین و غیره تبدیل کرد.

همچنین در برخی صرافی ها امکان ترید ارز دیجیتال و تبدیل ارز دیجیتال برای کاربران فراهم شده است.

صرافی ارز دیجیتال کوین کده، یکی از قدیمی ترین صرافی های آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال ایران است. در صرافی کوین کده امکان خرید و فروش بیش از 800 ارز دیجیتال، شامل ارزهای متاورس، ان اف تی، شت کوین و ... را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین صرافی ارز دیجیتال کوین کده خدماتی مانند:

 • امکان تبدیل ارز دیجیتال بر روی شبکه های مختلف با پشتیبانی بیش از 1500 ارز
 • خرید سوخت شبکه با حداقل مقدار ممکن
 • صندوق سرمایه گذاری با سود ثابت
را برای کاربران فراهم نموده است.

برخی از مزیت های صرافی کوین کده

 • اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
 • پشتیبانی بیش از 800 ارز دیجیتال
 • تبدیل بیش از 1500 ارز دیجیتال به یکدیگر بر روی شبکه های مختلف
 • خرید ارزهایی مانند ترون، اتریوم، بی ان بی، سولانا و ... به عنوان سوخت شبکه با حداقل مقدار 10,000 تومان
 • پشتیبانی تلفنی و تیکت به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
 • کارمزد بسیار پایین تر (نزدیک به صفر) نسبت به دیگر صرافی های ایرانی

بررسی قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال در کوین کده

برترین هابیشترین رشدبیشترین ریزش
برترین هابیشترین رشدبیشترین ریزش
نام ارز دیجیتال
قیمت فعلی iranian flag usd tether svg icon
تغییرات اخیر نمودار روزانه تغییرات اخیر عملیات
58,350
0 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز تتر
0 ٪
خرید و فروش
4,030,116,887
0.213 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بیت کوین
0.213 ٪
خرید و فروش
227,256,766
2.691 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز اتریوم
2.691 ٪
خرید و فروش
35,256,368
1.445 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بایننس کوین
1.445 ٪
خرید و فروش
27,132
2.579 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز کاردانو
2.579 ٪
خرید و فروش
30,981
0.294 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز ریپل
0.294 ٪
خرید و فروش
381,375
0 ٪
نمودار آخرین تغییرات ارز تون
0 ٪
خرید و فروش
10,082,203
8.173 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز سولانا
8.173 ٪
خرید و فروش
0.957523
6.98 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز Pepe
6.98 ٪
خرید و فروش
9,944
6.385 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز دوج کوین
6.385 ٪
خرید و فروش
مشاهده بیشتر آخرین قیمت بازار ارزهای دیجیتال
نام ارز دیجیتال
قیمت فعلی iranian flag usd tether svg icon
تغییرات اخیر نمودار روزانه تغییرات اخیر عملیات
13,948
48.466 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز اوپن ای ان ایکس
48.466 ٪
خرید و فروش
81,037
16.361 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز توموچین
16.361 ٪
خرید و فروش
34,337
11.108 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز پاندی ایکس
11.108 ٪
خرید و فروش
380,030
10.874 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز Pendle
10.874 ٪
خرید و فروش
53,339
8.176 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بلا پروتکل
8.176 ٪
خرید و فروش
183,936
3.324 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز توکن هواداری منچستر سیتی
3.324 ٪
خرید و فروش
27,777,744
2.593 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بیت کوین کش
2.593 ٪
خرید و فروش
59,229
2.588 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز ویلد گایلد گیمز
2.588 ٪
خرید و فروش
1,849,347
0.562 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز اتریوم کلاسیک
0.562 ٪
خرید و فروش
4,030,116,887
0.213 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بیت کوین
0.213 ٪
خرید و فروش
مشاهده بیشتر آخرین قیمت بازار ارزهای دیجیتال
نام ارز دیجیتال
قیمت فعلی iranian flag usd tether svg icon
تغییرات اخیر نمودار روزانه تغییرات اخیر عملیات
5,571,876
15.138 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز آئوتو
15.138 ٪
خرید و فروش
10,082,203
8.173 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز سولانا
8.173 ٪
خرید و فروش
5,306,437
4.856 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز ایلوویوم
4.856 ٪
خرید و فروش
20,501,449
2.755 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز گنوسیس
2.755 ٪
خرید و فروش
227,256,766
2.691 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز اتریوم
2.691 ٪
خرید و فروش
160,374,158
2.32 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز میکر
2.32 ٪
خرید و فروش
22,419,933
2.065 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بیفای فایننس
2.065 ٪
خرید و فروش
35,256,368
1.445 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز بایننس کوین
1.445 ٪
خرید و فروش
422,005,916
1.009 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز یرن فایننس
1.009 ٪
خرید و فروش
138,218,604
0.219 ٪
نمودار آخرین تغییرات روزانه ارز پکس گلد
0.219 ٪
خرید و فروش
مشاهده بیشتر آخرین قیمت بازار ارزهای دیجیتال
+ 4 معتبر با بیش از چهار سال تجربه
+ 800 متنوع با بیش از هشتصد ارز دیجیتال
+ 1 محبوب با بیش از یک میلیون کاربر بازار رمز ارز
+ 100 پر کاربرد با بیش از صد میلیارد معامله در روز

اپلیکیشن فروش و خرید ارز های دیجیتال

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال کوین کده، محیطی ساده برای فروش و خرید ارز های دیجیتال

ما بهترین امکانات را برای شما کنار هم قرار داده ایم...

فروش و خرید ارز دیجیتال

پشتیبانی بیش از 800 ارز دیجیتال

کارمزد صفر درصد

کیف پول ریالی امن و اختصاصی

coinkade mobile application qr code

برای دانلود اپلیکیشن کوین کده اسکن کنید. دانلود

اپلیکیشن موبایل کوین کده روی تلفن همراه اس 22 سامسونگ

چرا صرافی ارز دیجیتال کوین کده ؟

پشتیبانی از بیش از 800 ارز دیجیتال

تنوع ارز بسیار بالا

پاسخگوی تمام نیاز های معاملاتی شما با پشتیبانی بیش از 800 ارز دیجیتال معتبر

تسویه و برداشت ریالی و ارزی فوری

تسویه و پرداخت آنی

انتقال ارزی و ریالی به صورت آنی و بدون محدودیت

کارمزد صفر درصد در صرافی ارز دیجیتال کوین کده

کارمزد صفر درصد

فروش و خرید ارز دیجیتال در صرافی کوین کده بدون کارمزد انجام می شود.

احراز هویت اتوماتیک در صرافی ارز دیجیتال کوین کده

احراز هویت اتوماتیک و سریع

احراز هویت اتوماتیک و سریع در صرافی ارز دیجیتال کوین کده باعث شده تا از اتلاف وقت کاربران جلوگیری شود.

تبدیل ارز دیجیتال

تبدیل ارز به ارز

با قابلیت تبدیل ارز دیجیتال به ارزهای دیگر بر بستر شبکه های مختلف می توانید بیش از 1500 ارزدیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنید.

کیف پول ریالی تومانی

کیف پول ریالی

با کیف پول ریالی صرافی ارز دیجیتال کوین کده، می توانید خیلی راحت به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

دعوت از دوستان و کسب درآمد

کسب درآمد

سیستم دعوت از دوستان کوین کده یک روش عالی درآمد زایی برای کاربران می باشد.

پشتیبانی بیست و چهار ساعته، هفت روز هفته در صرافی ارز دیجیتال کوین کده

پشتیبانی تمام وقت

هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل، تیم پشتیبانی صرافی ارز دیجیتال کوین کده آماده پاسخگویی به شما می باشد.

نظرات کاربران مشاهده بیشتر

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری در صرافی ارز دیجیتال کوین کده

کسب درآمد از طریق معرفی دوستان

بــا دعوت دوستــان خود بــه کویــن کده، 0.1% مبلغ معاملات دوستان تان به عنوان پاداش به شما تقدیم می شود

مطالعه بیشتر
تصویر تلفن همراه با ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال در لغت از دو کلمه ارز و دیجیتال گرفته شده است. امروزه ارز های دیجیتال یا دنیای کریپتو کارنسی و رمز ارز ها، با پیشرفت تکنولوژی گسترده تر شده و بیش از 19 هزار کوین و توکن قابل معامله در دنیای رمزارز ها ساخته شده است. از معروف ترین رمز ارز ها می توان اشاره کرد به : بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و ...

کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول

همانند اسکناس ‌‌ها و سکه ‌های فیزیکی که برای نگه داریشان نیاز به کیف پول است. کریپتوکارنسی ها هم نیاز به کیف پول ارز دیجیتال دارند تا بشود از آنها نگهداری کنید. از جمله کیف پول های دیجیتالـی که می‌توانید از آنها استفاده کنید، تراست ولت و متامسک است.

سوالات متداول مشاهده بیشتر

چگونه در کوین کده، خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهم ؟

برای ثبت فاکتور خرید در ابتدا باید از قسمت پروفایل(کیف پول ریالی)انتخاب نموده وکیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
برای ادامه مراحل خرید به قسمت صفحه اصلی بروید و ارز مورد نظر انتخاب کرده؛( خرید ازما) کلیک کنید، در صفحه بعدی نوع شبکه ارز خود را انتخاب کنید.
آدرس ولت خود را ثبت کرده.
بعد از اتمام این مراحل درخواست سفارش خرید شما ثبت می شود و میتوانید فاکتور خود را در بخش سفارشات ملاحظه کنید.

چرا احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال نیاز هست ؟

با توجه به زیاد شدن کلاهبرداری‌های اینترنتی، سوء استفاده از اطلاعات و مدارک اشخاص از جمله کارت بانکی، کارت ملی و سایر مدارک شناسایی، پولشوئی و برای جلوگیری از این موارد، بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا کاربران باید بعد از ثبت نام در سایت، برای فروش و خرید ارز دیجیتال یک بار مراحل احراز هویت را انجام دهند.

چگونه در کوین کده احراز هویت انجام بدم ؟

احراز هویت در صرافی کوین کده به دو روش اتوماتیک و دستی قابل انجام است. توصیه مجموعه کوین کده به شما کاربر محترم، استفاده از سیستم احراز هویت اتوماتیک می باشد که با توجه به سیستم پیشرفته آن، احراز هویت شما در چند دقیقه کامل و ثبت می شود و پس از آن میتوانید به صورت کامل از امکانات مجموعه کوین کده استفاده کنید.

کد پیگیری تراکنش، شناسه تراکنش یا TXID چیست ؟

پس از انجام فرآیند پرداخت و یا واریز به والت، یک لینکی شامل اطلاعات : آدرس والت فرستنده، آدرس والت گیرنده، مقدار کل ارز ارسالی، تاریخ انتقال، ارتفاع بلاک، هزینه های پرداخت شده و تعداد تاییدیه ها به کاربر داده می شود. که به اون لینک کد پیگیری، شناسه تراکنش، TXID گفته می شود.

حداقل میزان خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوین کده چه مقدار می باشد ؟

حداقل میزان خرید یا فروش برحسب تراکنش های روز متفاوت می باشد، به همین علت در صورتی که مقدار خرید و فروش شما پایین تر از حداقل میزان باشد، به شما پیام لازم را نشان خواهیم داد.

coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons
coins svg icons coins svg icons coins svg icons coins svg icons

کوین کده درگاه ورود به دنیای رمز ارزها

تنها با سه مرحله، خرید و فروش ارز دیجیتال را آغاز کنید