قیمت لحظه‌ای binancecoin

binancecoin Binance Coin (BNB)

$۵۸۴.۵۷
-۴.۵۵% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$۹۰,۶۹۸,۰۹۸,۰۱۶.۰۰ $۴,۲۶۶,۳۵۷,۲۴۹.۰۰۱۵۴,۵۳۳,۶۵۲ BNB

مشخصات و قیمت Binance Coin به تومان بر اساس قیمت تتر(USDT)

بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین با نام اختصاری BNB،از طریق عرضه‌ اولیه سکه (ICO) در ماه جولای سال ۲۰۱۷  (Binance Chain) شوند و این کوین جدید بایننس، قرار است ارز اصلی زنجیره بایننس باشد.

قرار است ۲۰۰ میلیون بایننس کوین عرضه شود؛ اما با توجه به وقایع سوزاندن دوره‌ای کوین‌ها، میزان کل عرضه فعلی، کمتر از این مقدار است. بایننس هر ۳ ماه یکبار، مقداری از توکن‌های خود را می‌سوزاند و این روند را تا رسیدن به ۱۰۰ میلیون توکن ادامه می‌دهد. تاکنون بیش از ۲۵ میلیون کوین بایننس در این فرایند سوزانده شده است.

صرافی Binance عرضه اولیه سکه (ICO) خود را به میزان ۱۰۰ میلیون توکن از تاریخ ۲۶ ژوئیه تا ۳ جولای ۲۰۱۷ میلادی اجرا نمود. در این عرضه اولیه هر یک اتریوم (ETH) با ۲,۷۰۰ BNB و هر یک بیت کوین (BTC) با ۲۰,۰۰۰ BNB قابل معاوضه بود. تمام توکن های BNB قبل از ICO ایجاد شده و ظرف مدت مشخص شده به فروش رسیدند.

معرفی و بررسی رمزارزهاآموزش آلت کوین ها

در مقایسه با بیت کوین که حداکثر ۲۱ میلیون واحد خواهد بود, مقدار بیشتر و قابل توجه تری دارد. این بدان معناست که طی سالهای آینده، کوین‌های BNB می‌توانند به لحاظ حجم کلی، از بیت‌کوین سبقت بگیرند.

بخوانید: بایننس کوین (BNB) همه چیز درباره بایننس کوین

باید گفت که در آوریل ۲۰۱۸، با سخت‌گیری دولت‌های چین و ژاپن تصمیم گرفته شد که مقر اصلی بایننس کوین را به کشور مالت تغییر دهند.

نکته مهم در مورد BNB این است که کمتر مستعد تاثیر از شرایط خارجی است اما به شدت تاثیرپذیر از شرایط داخلی Binance است.


در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

۱۰ Binance Coin (BNB)
معادل
۵,۸۴۵.۷۰USD

تاریخ قیمت حجم حجم بازار
# صرافی جفت قیمت حجم (۲۴h) به روز شده

این قسمت نیاز به افزونه Custom Twitter Feeds دارد!

دکمه بازگشت به بالا