قیمت لحظه‌ای bitcoin

bitcoin Bitcoin (BTC)

$۴۷,۸۸۴.۰۰
-۵.۸۵% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$۸۹۵,۹۴۹,۱۲۸,۴۳۷.۰۰ $۵۹,۵۵۹,۱۶۷,۹۳۴.۰۰۱۸,۷۱۰,۸۶۲ BTC

مشخصات و قیمت Bitcoin به تومان بر اساس قیمت تتر(USDT)

بیت کوین چیست؟

بیت کوین اولین پول اینترنتی موفق مبتنی بر فناوری peer-to-peer است. به موجب آن هیچ بانک یا مرجعی درگیر در معامله و تولید ارز بیت کوین نیست. این توسط یک فرد / گروه ناشناس با نام Satoshi Nakamoto ایجاد شده است. کد منبع به صورت یک پروژه منبع باز به صورت عمومی در دسترس است ، هرکسی می تواند به آن نگاه کند و بخشی از روند توسعه باشد.
بیت کوین در حال تلاش برای تغییر نحوه مشاهده پول است. این ایده تولید ابزاری برای مبادله ، مستقل از هر مرجع مرکزی بود که بتواند به صورت الکترونیکی به روشی مطمئن ، قابل تأیید و تغییرناپذیر منتقل شود. این یک ارز اینترنتی غیر متمرکز نظیر به نظیر است که پرداخت تلفن همراه را آسان ، هزینه های معامله بسیار کم ، از هویت شما محافظت می کند و تمام وقت و بدون هیچ مرجع مرکزی یا بانک کار می کند.
بیت کوین به گونه ای طراحی شده است که تنها ۲۱ میلیون BTC تاکنون ایجاد شده است ، بنابراین آن را به یک ارز تورمی تبدیل می کند. بیت کوین از الگوریتم هش SHA-256 با متوسط ​​زمان تأیید معامله ۱۰ دقیقه استفاده می کند. ماینرها امروز با استفاده از تراشه ASIC که فقط به استخراج بیت کوین اختصاص داده شده است ، بیت کوین استخراج می کنند و سرعت هش به هش پتا رسیده است.
بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری آنلاین موفق ، از سایر ارزهای جایگزین مانند Litecoin ، Peercoin ، Primecoin و ... الهام گرفته است.
ارز رمزنگاری شده پس از آن با نوآوری در قرارداد هوشمند turing-whole توسط Ethereum که منجر به توسعه پروژه های شگفت انگیز دیگری مانند EOS ، Tron و حتی مجموعه های رمزنگاری CryptoKitties شد ، به ثمر نشست.

در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

۱۰ Bitcoin (BTC)
معادل
۴۷۸,۸۴۰.۰۰USD

تاریخ قیمت حجم حجم بازار
# صرافی جفت قیمت حجم (۲۴h) به روز شده

این قسمت نیاز به افزونه Custom Twitter Feeds دارد!

دکمه بازگشت به بالا