قیمت لحظه‌ای ethereum

ethereum Ethereum (ETH)

$۳,۹۲۸.۹۴
۰.۹۸% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$۴۵۳,۶۸۶,۴۶۱,۳۱۶.۰۰ $۵۹,۳۴۲,۰۸۱,۱۹۹.۰۰۱۱۵,۸۸۱,۲۶۲ ETH

مشخصات و قیمت Ethereum به تومان بر اساس قیمت تتر(USDT)

اتریوم چیست

بعد از پیدایش بیت کوین و جلب توجهات به سمت خود, نیاز های جدیدی نیز به وجود امد که می‌بایست ضعف های بیت کوین را پوشش می‌داد و گام روبه جلو بعدی را برمی‌داشت. این کار را اتریوم خواهد کرد.

اتریوم شبکه‌ای غیرمتمرکز, مستقل و مبتنی بر بستر فناوری بلاکچین با قابلیت اجرای برنامه های کامپیوتری غیرمتمرکز می‌باشد. به علت ساختار توزیع‌شده و غیرمتمرکز اتریوم، پس از پیاده‌سازی یک برنامه روی شبکه، دیگر قابل‌توقف و دستکاری نیست، حتی اگر خود خالق آن بخواهد.یعنی این سیستم به‌تنهایی متعلق به هیچ‌کس نیست و آن را یک یا چند شخص خاص کنترل نمی‌کنند. همه می‌توانند مالک این شبکه باشند و همه می‌توانند در کنترل آن نقش داشته باشند.به همین دلیل هرگز آفلاین یا خاموش نشده و از بین نمی‌رود.

آموزش اتریومآشنایی با اتریوممعرفی و بررسی رمزارزهااخبار اتریوم

شبکه متشکل از هزاران کامپیوتر در سراسر دنیا است که از یک دفتر دیجیتال (بلاک چین) نگهداری می‌کنند. اطلاعات تراکنش‌ها روی این دفتر دیجیتال نوشته می‌شود و هر کامپیوتر یک رونوشت از آن را در اختیار دارد. این نودها با یکدیگر در ارتباط هستند و هر تراکنشی را که به شبکه اتریوم ارسال شود بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند معتبر است. توزیع این نودها باعث می‌شود که این شبکه یک نقطه نفوذ مرکزی نداشته باشد، یعنی با خروج یا خطای یک نود، مشکلی متوجه شبکه نمی‌شود.

بخوانید: اتریوم (ETH) همه چیز درباره اتریوم

قدم فراتر, امکان اجرای غیر متمرکز قرارداد هوشمند کامپیوتری است تا علاوه بر پول دیجیتال غیرمتمرکز، بقیه فرایندها هم غیر متمرکز شوند.

این پروژه در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و در سال ۲۰۱۵ رسما شبکه شروع به کار کرد.یک جوان روسی – کانادایی به‌ نام ویتالیک بوترین از حامیان بیت‌کوین بود و با الهام از بیت‌کوین ایده” غیر متمرکز کردن همه چیز “را ارائه داد.

هدف این است که برای انجام امور زندگی‌مان به هیچ بانک، شرکت و نهاد دیگری به‌جز خودمان نیاز نداشته باشیم.


در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

۱۰ Ethereum (ETH)
معادل
۳۹,۲۸۹.۴۰USD

تاریخ قیمت حجم حجم بازار
# صرافی جفت قیمت حجم (۲۴h) به روز شده

این قسمت نیاز به افزونه Custom Twitter Feeds دارد!

دکمه بازگشت به بالا