قیمت لحظه‌ای tether

tether Tether (USDT)

$۱.۰۰۰
۰.۲۰% (روزانه)
تحت نظر
حجم بازارحجمسکه در گردش
$۵۸,۵۳۴,۹۵۹,۸۸۰.۰۰ $۱۷۰,۶۴۹,۵۷۸,۴۷۴.۰۰۵۸,۴۱۲,۷۹۹,۱۲۳ USDT

مشخصات و قیمت Tether به تومان بر اساس قیمت تتر(USDT)

خرید تتر        فروش تتر

این ارز دیجیتال در جولای ۲۰۱۴ به نام Realcoin معرفی شد اما در ماه نوامبر همان سال به تتر تغیر نام یافت. تتر با نام اختصاری USDT در بازار ارز دیجتتال شناخته می‌شود و تقریبا برابر یک دلار ایالات متحده است. این بدان معناست که پشتوانه هر یک واحد تتر یک دلار می‌باشد. افراد می‌توانند برای ورود به فضای ارز دیجیتال پول فیات خود را به این ارز دیجیتال-فیات تبدیل کنند. ارزهای مشابه مانند USD coin، True USD و چند ارز دیگر نیز برپایه ارز سنتی به وجودآمده اند. همچنین ارز دیجیتال EURT بر پایه یورو ارائه شده.

ارز دیجیتال تتر در ابتدا روی شبکه بلاک‌چین بیت‌کوین توسعه یافته بود، در ادامه بر بستر شبکه‌های دیگر نظیر اتریوم نیز توسعه یافت.اکنون نیز بر شبکه ترون در حال فعالیت است.

شرکت آیفینکس (iFinex) مالک تتر و همچنین صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس (Bitfinex) است. توکن های تتر توسط Tether Limited، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا صادر می‌شود.

ارز دیجیتال تتر- استیبل کوین

ارز دیجیتال تتر به علت پشتوانه قوی و استیبل بودن, قابلیت‌هایی را در بازار کسب کرده که آن را نسبت به دیگر ارزهایی مشابه (استیبل کوین ها) مهم‌تر ساخته است. استیبل کوین ها به افراد در بازار کمک می‌کنند تا در نوسانات شدید بازار به توانند سرمایه خود را حفظ کنند.

با فرض اینکه قیمت هر بیت کوین  ۵۰,۰۰۰ دلار باشد. شما اقدام به خرید می‌کنید. کمی بعد قیمت به ۵۵,۰۰۰ دلار می‌رسد. شما می‌توانید به سرعت و آسان بیت کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید و ۵۵,۰۰۰ واحد تتر دریافت ‌کنید. اگر قیمت بیت کوین سقوط کرد  و به ۴۸,۰۰۰ دلار ‌رسید، ارزش سرمایه شما همچنان ۵۵,۰۰۰ دلار است و می‌توانید با آن در قیمت‌های پایین بیت کوین بیشتری بخرید.


در حال دریافت اطلاعات نمودار...
مقدار را وارد کنید
ارز دیجیتال
تبدیل به

۱۰ Tether (USDT)
معادل
۱۰.۰۰۰USD

تاریخ قیمت حجم حجم بازار
# صرافی جفت قیمت حجم (۲۴h) به روز شده

این قسمت نیاز به افزونه Custom Twitter Feeds دارد!

دکمه بازگشت به بالا