اخباراخبار کوتاه

پروژه دیفای

توسعه امور مالی غیر متمرکز

دو سال پیش در چنین روزی Binance, غول رمزنگاری, Trust Wallet را در اختیارگرفت و در مدت کوتاهی توانست ۵ میلیون کاربر را سرویس دهی کند, اکنون در حال رشد شکوفایی پروژه دیفای است.

 تراست ولت- توسعه امور مالی غیرمتمرکز

تراست ولت

علاوه بر نقطه عطف پنج میلیون کاربری ، Trust Wallet ادعا می‌کند که ۱۰٪ از این پایگاه کاربری که به سرعت خریداری شده است, اکنون به طیف گسترده ای از سیستم عامل های DApps و DeFi دسترسی دارند. این شرکت قصد دارد از طریق پروژه دیفای “DeFi”  فرصت کسب درامد برای تولید نقدینگی سرمایه گذاران ارز دیجیتال را ایجاد کند.

پروژه دیفای

گسترش پروژه دیفای(DeFi):

در اقدامی برای همگام سازی با اکوسیستم DeFi که به سرعت در حال گسترش است ، Trust Wallet سیستم عامل های توکن مبادله ای مانند Kyber و همچنین صرافی غیرمتمرکز خود ، BinanceDEX را ادغام کرده است.

نسخه آندروید کیف پول دارای یک مرورگر داخلی dapp است که دسترسی کامل به دنیای پروژه دیفای و تعدادی از پروتکل های معروف از جمله Aave را فراهم می‌کند که اخیراً توکنومیک خود را اصلاح و ترکیب کرده است.همچنین از یک پروتکل باز به نام Wallet Connect استفاده می‌کند که DApps را با استفاده از رمزگذاری end-to-end با اسکن کدهای QR به کیف پول های موبایل متصل می‌کند.

ویکتور رادچنکو ، بنیانگذار Trust Wallet، گفت که برنامه هایی برای ادغام تعدادی از پروتکل های DeFi در هر دو برنامه Trust Wallet iOS و Android برای افزایش نقدینگی و دسترسی به پروتکل های جمع آوری وام وجود دارد.وی افزود که داشتن پروتکل های داخلی به صورت یکپارچه باعث ایجاد امنیت و بینش بیشتر در کاربران می‌شود.

بیشتر بخوانید
همتی: بانک مرکزی هیچ اقدام شتاب‌زده‌ای در حوزه رمزارزها انجام نمی‌دهد

معرفی و بررسی پروژه‌ها

سادگی ادامه دارد....

حفظ سادگی :

رادچنکو در مورد رشد انفجاری بخش پروژه دیفای گفت: “DeFi قطعاً در حال حاضر در حال رشد فزاینده ای است.شما می‌توانید پیشرفت خوبی در توسعه پروتکل های جدید مشاهده کنید که دسترسی بیشتری به توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های مالی جدید می‌دهد.همچنین زمان مناسبی برای پروتکل های غیرمتمرکز است تا فرایند حاکمیتی برای ساخت پروتکل های مبتنی بر جامعه محوری را ایجاد کنند.

با احترام به افزایش پایگاه کاربری ، وی افزود که “ساده نگه داشتن آن” اصلی است.وی اظهار داشت: افزایش قابلیت های DApp که اکثر خواسته های کاربران رمزارز را برای چند سال آینده برآورده می‌کند، نیز در اولویت است.

نظر شما چیست؟

تازه‌های دنیای تکنولوژی

ایا مطلب ارائه شده برای شما موثر است؟

امتیاز کاربران: ۴٫۷ ( ۲ رای)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا