صرافی Huobi: معرفی، جزئیات و حجم معاملات

نام صرافیHuobi
حجم (۲۴H) $۱۰,۷۷۲,۴۵۵,۲۲۰.۱۶
۳۲۴,۶۲۷.۹۹ BTC
سکه های پشتیبانی۲۳۵
جفت ترید۶۲۴
سایت https://www.huobi.pro
توییترhttps://twitter.com/HUOBI_Pro
رتبه الکسا۲۴۰۵۲۸۳
صرافی Huobi در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملاتی $۱۰,۷۷۲,۴۵۵,۲۲۰.۱۶ (۳۲۴,۶۲۷.۹۹ BTC) را داشته است صرافی Huobi از ۲۳۵ رمزارز و همچنین بیش از ۶۲۴ جفت ارز پشتیبانی می‌کند.

صرافی Huobi

صرافی Huobi یکی از اولین و بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که در آسیا فعالیت می‌کند و از سال ۲۰۱۳ در حال خدمت رسانی به کاربرانش است. این صرافی ابتدا در پکن و سنگاپور تأسیس شد و در سال ۲۰۲۰ Huobi Global به جمهوری سیشل منتقل شد. فعالیت این صرافی در ابتدا بر روی بازار چین متمرکز بود اما سپس با انجام برخی تغییرات با عنوان Huobi Global  در سراسر جهان شروع به ارائه خدمات نمود. در کنار سایر رمزارزهای مشهور، صرافی Huobi توکن خود با نام Huobi Token را نیز وارد بازار نمود. مدیران صرافی Huobi مهندسین کامپیوتر ماهر و با تجربه‌ای هستند که پیشینه فعالیت آن‌ها حضور در شرکت‌های Fortune500 از جمله Oracle است. صرافی Huobi با هدف جایگزینی ارز فیات به یک ارز دیجیتال امن برای مردم جهان تاسیس شده است و هم اکنون برای اجرای اهداف خود بیش از ۱۳۰۰ نفر را در ۱۳۰ نقطه از جهان استخدام کرده است.

مزایای صرافی Huobi

  • صرافی Huobi یک انتخاب عالی برای افراد مبتدی است که می‌خواهند وارد دنیای تجارت ارز دیجیتال شوند. درک تمام فرآیندهای ایجاد یک حساب کاربری، یافتن جفت‌های معاملاتی دلخواه و انجام معاملات به دلیل سادگی محیط صرافی و کاربر پسند بودن‌ آن بسیار آسان است.
  • صرافی Huobi برای اکثر دارایی‌های رمزنگاری شده برتر نقدینگی زیادی دارد.
  • امکان انجام معاملات به وسیله‌ی Margin Trading تا اهرم ۵ برای کاربران صرافی Huobi وجود دارد. انتخاب این صرافی برای معامله‌گرانی که خواهان معالمه مارجین آلت‌کوین‌ها هستند بسیار مناسب است.
  • کاربران صرافی Huobi می‌توانند دارایی‌های خود را به معامله‌گران دیگر قرض دهند و سود خود را دریافت کنند.
  • صرافی Huobi به صورت اپلیکیشن برای پلتفرم‌های ویندوز، مک، اندروید و iOS در دسترس است.

معایب صرافی Huobi

  • کاربران صرافی Huobi بدون گذراندن مراحل احراز هویت تنها قادر به برداشت ۰.۱ BTC در طی ۲۴ ساعت هستند.
  • بیشتر اطلاعات صرافی Huobi به زبان چینی می‌باشد و اطلاعات کمی به زبان انگلیسی در دسترس است.
  • میزان کارمزد صرافی Huobi درمدل سفارش‌گذار-سفارش‌بردار (Maker-Taker) برای معامله‌گران جزئی نسبت به میزان استاندارد بیشتر است.

Huobi Global در دسترس مشتریان آمریکایی نیست، اما ساکنان سایر کشورهای جهان می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

سخن پایانی

صرافی Huobi یک بستر تبادل امن برای طیف گسترده‌ای از رمزارزهاست. این صرافی با داشتن رابط کاربری آسان و پشتیبانی قدرتمند از مشتریان و تمرکز بر رعایت تمام نکات امنیتی با داشتن لایه‌های امنیتی مختلف یک صرافی فوق‌العاده برای تجارت و یکی از مراکز خرید و فروش رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال است که به شدت توصیه می‌شود. صرافی Huobi هم اکنون پس از Binance، دومین صرافی بزرگ در زمینه رمزارزهاست.

# ارز جفت قیمت حجم (۲۴h) به روز شده
دکمه بازگشت به بالا