اخباراخبار کوتاه

صعود بیت کوین تا ۶۰هزار دلار

صعود بیت کوین

سرانجام بیت کوین برای ر سیدن به حدی که تا به حال تجربه نکرده, سطح مقاومتی را شکست. گاو ها برای صعود بیت کوین به مقصد ۶۰ هزار دلاری بعد از انتظار طولانی مدت به راه افتادن.

رکورد جدید

رکورد جدید

یافته‌های تحلیلی بر این گواه اند که جفت ارز بیت کوین و تتر بعد از مدتی اصلاح نسبتا خفیف و دوره‌ی ادغام از سطح بی سابقه ای عبور کرده‌اند.

گاوهای بازار مدت قابل تاملی را مکررا در برزخِ سطح بالا (۵۸ هزار دلار) البته با نشانه های واضح از پیشرفت تدریجی تجربه کردند.

در نهایت خوش‌بین ها برنده بازار شدند. بزرگ ترین ارز دیجیتال با تجمیع سرمایه بازار نقطه عطف تازه‌ای را به خود دید. همزمان با این یاداشت, دامنه نوسانات قیمت مشخصا کمی کم تر از ۶۰ هزار دلار است.

در حالیکه بیت کوین به بالاترین سطح بی سابقه خود نزدیک می‌شد, تحلیل گران شاهد فعالیت های جالبی بر روی زنجیره شبکه بودند.

راه طولانی تا مانع بعدی

راه طولانی تا مانع بعدی

طی روزهای اخیر به طور مداوم پیش بینی صعود بیت کوین تا  ۶۰،۰۰۰ دلار و حتی بیشتر از آن در فضای ارز دیجیتال پیچیده بود. تحلیل گران با سابقه و همچنین معامله گران حرفه ای منتظر شاخصه‌ی مورد علاقه گاوها بودند, همان اعلام اتمام اقدامات یکجانبه گذشته بیت کوین.

استاندار‍‌های کنونی اعم از معیارهای زنجیره ای سالم و حمایت نهادهای مختلف در جهت رشد, باعث حفظ اعتماد به نفس در بازار شده است. اکنون که قیمت بیت کوین به سطح ۶۰ هزار دلار رسیده، اکثر تحلیلگران سطح ۷۲ هزار دلار و متعاقبا ۱۰۰ هزار دلار پیش روی خود می‌بینند.

بیشتر بخوانید
تحلیل ارزهای دیجیتال در این هفته

حال سقف کلی بازار ارزهای دیجیتال ۱٫۱۱۸ تریلیون دلار است و بیت کوین بر ۶۱٫۹٪  بازار تسلط دارد.

نتیجه گیری

این نکته‌ی بسیار مهم را به شما گوش زد می‌کنیم که همیشه باید سرمایه دار امید داشته باشد و از سرمایه‌گذاری خود به راحتی دست نکشد.

منبع

ایا مطلب ارائه شده برای شما موثر است؟

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا