نحوه خرید و فروش

تازه کار هستید؟

ورود به فضای ارز دیجیتال

تازه کارها بخوانند

ورود به فضای ارزدیجیتال برای خیلی از افراد جذاب و وسوسه کننده شده است. اما افراد تازه کار باید با مفاهیم این بازار آشنا شوند و دانش خود را ارتقا ببخشند.

افراد تازه کار برای جلوگیری از هر گونه ضرر و زیان تمامی جوانب این تصمیم خود را بسنجند و اگر آمادگی دارند ادامه این مطلب را بخوانند. آغاز بکار در این فضا باید برنامه ریزی شده و دقیق باشد پس از هرکونه سهل انگاری بپرهیزید.

اگر مطمئن هستید باید این مراحل را به دقت طی کنید.

اول

اول

آشنایی افراد تازه کار با مفاهیم خاص این حوزه از قبیل اصطلاحات: کلمات مربوط به این حوزه را شاید شنیده باشید اما این کافی نیست. باید به دقت این کلمات را بشناسید زیرا این مفاهیم جدید هستند و برخلاف خیلی از افراد که ادعا می‌کنند, در توضیح اصطلاحات اطلاعات کافی را ندارند.

دوم

دوم

شناخت فناوری بلاک‌چین برای فعالیت افراد تازه کار در این فضا بسیار مهم و کمک کننده است. به دقت با این فناوری و ویژگی‌های آن آشنا شوید.

سوم

سوم

 شناخت شبکه‌های مختلف به افراد تازه کار امکان عملکرد بهتر و به صرفه‌تر را می‌دهد, پس از این نکته غافل نشوید.

چهارم

چهارم

در  حوزه بلاک‌چین پروژه‌های مختلفی در حال توسعه است از جمله ارزهای دیجیتال, قراردادهای هوشمند, کسب و کارها, خدمات و تجارت‌های جهانی و… که آشنایی با این پروژه‌ها به افراد تازه کار برای انتخاب فضای کاری کمک خواهد کرد.

پنجم

cryptocurrency - تازه کار هستید؟

تا به امروز ارزهای مختلفی پا به عرصه وجود گذاشتند, باید به دقت و با تحقیق کافی ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. به موئلفه هایی از جمله: white paper, حجم بازار, رتبه بندی در بازار, اخبار مختلف, سیگنال ها و… توجه کنید.

بیشتر بخوانید
ترید Trade چیست؟

ششم

ششم

انتخاب روش سرمایه گذاری صحیح و اصولی را شاید بتوان گفت یکی از کلیدی ترین تصمیمات این بازار است. روشهای متنوع در این بازار با سرمایه گذاری در پروژه‌ها به روش های کوتاه یا بلند مدت وجود دارد.

هفتم

هفتم

برای نگهداری دارایی دیجیتال به کیف پول نیازمندید. کیف های دیجیتال مختلفی برحسب نوع به سرد و گرم, نرم افزاری یا سخت افزاری موجود است که ازمیان آنها باید انتخابی کرد که کمترین مشکلات و بهترین عملکرد را داشته باشد. در این موضوع حتما به عبارات بازیابی توجه فرمایید.

هشتم

هشتم

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی دیجیتال نیازمندید, از صرافی های داخلی به کوین کده و خارجی به بایننس می‌توان اشاره کرد.

نهم

نهم

جهت فعالیت در صرافی ها داخل کشور  احراز هویت برای جلوگیری از اعمال مجرمانه ضروری است. حتما به موضوع حساب اجاره‌ای توجه فرمایید.

دهم

دهم

حالا زمان آن رسیده که خرید و فروش را آغاز کنید .برای خرید فروش باید تمام جزئیات گفته شده را مد نظر قرار دهید. برای مثال نحوه‌ی خرید و فروش در صرافی کوین کده را دنبال کنید. باید مفهوم کلماتی TXID, تگ ممو و ادرس کیف را به درستی بدانید.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا