(BNB) بایننس کوین

کوین کده معتبر ترین صرافی انلاین خرید و فروش ترون

بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین (به انگلیسی: Binance Coin؛ نماد: BNB) بایننس کوین رمزارزی است که توسط بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال،صرافی بایننس ارائه شده است.

(BNB) قیمت بایننس کوین

(BNB) کیف پول بایننس کوین

ایجاد کیف پول بایننس کوین خیلی ساده است. کافی است در یکی از کیف پول های رایج ارز دیجیتال مثل تراست والت افتتاح حساب کنید.


خرید و فروش بایننس کوین در ایران

پس از ثبت نام و احراز هویت در وب سایت کوین کده، برای خرید و فروش بایننس کوین، به صفحه خرید بایننس کوین رفته و بعد از وارد کردن مقدار دلخواهی از بایننس کوین، قیمت آن به تومان را مشاهده خواهید کرد. در صورت تایید، به مرحله پرداخت وارد می‌شوید.

قیمت خرید از ما قیمت فروش به ما قیمت به تتر
بایننس کوین (BinanceCoin) 9,544,140 تومان 9,419,380 تومان 311.9 تتر

ویژگی های بایننس کوین

BNB هزینه تراکنش (فی شبکه)

فی شبکه BNB ده برابر کمتر از شبکه ERC20و نیز دوازده برابر کمتر از شبکه BTC است ،که این امر باعث شده کاربرانی که قصد نگهداری BTC و ETH را دارند، روی شبکه BNB اقدام به انجام تراکنش ورزند.

BNB بلاکچین (شبکه)

بلاکچین BNB در ثانیه قابلیت انجام 1.4 میلیون تراکنش را دارد. که شبکه BNB را به یکی از برترین شبکه های رمزنگاری تبدیل کرده است،به صورتی که مبادله بیت کوین ،اتریوم،لایت کوین و... را فراهم اورده است.

محبوبیت و پشتیبانی بالا

ارز BNB رمز ارزی است که توسط برزگترین صرافی از بابت حجم معامله در24 ساعت ارائه شده است ، از محبوبیت بالایی برخوردار است .این محبوبیت باعث حجم معاملاتی رزانه بالغ بر $100.000.000.000 در اکثر صرافی های معتبر شده است.

امنیت

در سال 2019 بایننس کوین به بلاکچین اختصاصی خود که مبتنی بر Bep2است ،انتقال یافت. این امر موجب امنیت بایننس کوین و شبکه آن گردید.

BNB تعدادکوین

دارای حداکثر 200 میلیون واحد کوین بود،که هر سه ماه یکبار صرافی بابننس اقدام به توکن سوزی و بازخریدکوین ها می کند. و این بازخرید تاززمانی که تعداد کوین ها به 100 میلیون واحد کاهش یابد ادامه خواهد یافت.

BNB کاربرد

در ابتدا BNB به عنوان توکنی برای اعمال تخقیف معالمه در صرافی بایننس ارائه شد،که با پیشرفت صرافی بایننس و بالا رفتن حجم معاملات در این صرافی کاربرد BNB نیز افزایش یافت،مانند: پرداخت فی شبکه ،سرگرمی،رزروهتل ،خدمات انلاین پرداختی و مالی و از همه مهم تر قابلیت استیکینگ(سپردهگذاری) که در قبال به کاربران سود تعلق میگیرد.

سوالات متداول


خرید بیت کوین
کاربر گرامی ابتدا باید وارد سایت شوید

حذف کارت

آیا از حذف این کارت اطمینان دارید؟