(Coin98) کوین 98

کوین کده معتبر ترین صرافی انلاین خرید و فروش کوین 98

کوین 98 چیست؟

کوین 98 یک سیستم مالی غیر متمرکز است که در جهت ایجاد یک اکوسیستم با دسترسی اسان کاربران برای محصولات دیفای Defi به وجود امده است. پلتفرم کوین 98 از پروژه‌های مختلف همچون صرافی‌های غیرمتمرکز، پروتکل‌های وام‌دهی، بازی‌های بلاکچین محور، پروژه‌های On-chain و ... پشتیبانی می‌کند.

(Coin98) قیمت کوین 98

(Coin98) کیف پول کوین 98

ارز کوین 98 از کیف پول‌های مختلفی مثل Trust Wallet، MetaMask پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید از کیف پول کوین 98 (Coin98 Wallet) که که متعلق به اکوسیستم کوین 98 است استفاده کنید


خرید کوین 98 از کوین کده

برای خرید و فروش کوین 98 از صرافی کوین کده، پس از ثبت نام و احراز هویت در وب سایت کوین کده، به صفحه خرید کوین 98 رفته و بعد از وارد کردن مقدار دلخواهی از کوین 98، قیمت آن به تومان را مشاهده خواهید کرد. در صورت تایید، به مرحله پرداخت وارد می‌شوید.

قیمت خرید از ما قیمت فروش به ما قیمت به تتر
کوین98 (Coin98) 19,520 تومان 19,200 تومان 0.640 تتر

ویژگی های کوین 98

کیف پول کوین 98 (Coin98 Wallet)

Coin98 Wallet یک کیف پول چندزنجیره‌ای (Multi-Chain) است که به کاربران امکان ذخیره، مبادله و مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده و استفاده از DAPPهای مختلف را می‌دهد. این کیف پول از بیش از ۲۰ شبکه مختلف شامل اتریوم(ETH)، بایننس اسمارت چین (BSC)، سولانا(SOLANA)، پالیگان، ترا و آوالانچ روی نسخه موبایلی و افزونه مرورگر کروم پشتیبانی می‌کند.

فناوری میان زنجیره ای (Cross Chain)

پلتفرم کوین ۹۸ از بیش از ۲۰ بلاکچین مختلف پشتیبانی می‌کند و قابلیت سواپ توکن بین زنجیره‌های مختلف را برای کاربران خود عرضه کرده است. کوین98 به کاربران امکان کسب سود از توکن‌های سپرده‌گذاری شده را می‌دهد.

بریج پلتفرم کوین ۹۸

Coin98 Bridge که در پروتکل کوین ۹۸ با نام اسپیس گیت (Space Gate) شناخته می‌شود، پلی است که با فناوری Crosschain، زنجیره‌های بلاکچینی مختلف را به یکدیگر متصل می‌کند.

پلتفرم Coin98 Finance

پلتفرم Coin98 Finance یک تجمیع‌کننده نقدینگی در حوزه دیفای و پلتفرمی برای صرافی غیر متمرکز کوین ۹۸ است که با کمک فناوری Cross Chain (تکنولوژی میان زنجیره‌ای) مبادله توکن‌ها را ممکن می‌کند

امکانات فراوان

کوین 98 امکانات فراوانی همچون دسترسی یک‌جا به چندین بلاکچین و محصولات مختلف دیفایDefi، سیستم وام‌دهی، وام‌گیری، مبادله توکن و ییلد فارمینگ را به کاربران ارائه می‌کند.

صرافی کوین ۹۸ (Coin98 Exchange)

صرافی کوین ۹۸ یک سرویس جمع‌کننده نقدینگی از چند زنجیره بلاکچینی مختلف است که کاربران می‌توانند برای سواپ، استیکینگ، وام‌دهی و وام‌گیری و خرید و فروش توکن از ان استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های این سرویس مسیریابی هوشمند سفارش است که بهترین معامله را با بهترین نرخ و اسلیپیچ (لغزش قیمت) کم به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

سوالات متداول

بنیانگذاران کوین ۹۸ شامل تان لی و وین د اینگوین هستند که به ترتیب از تیم THORChain و Kytek Software هستند. خیم دانگ مدیر کوین ۹۸ است که یکی از بنیانگذاران Kytek Software محسوب می شود.
خرید بیت کوین
کاربر گرامی ابتدا باید وارد سایت شوید

حذف کارت

آیا از حذف این کارت اطمینان دارید؟