دسنترالند (MANA)

کوین کده معتبر ترین صرافی انلاین خرید و فروش دسنترالند

دسنترالند (MANA) چیست؟

دسنترالند (به انگلیسی: Decentraland؛ نماد: MANA) دسنترالند یک دنیای مجازی مبتنی بر اتریوم است که اجازه طراحی دارایی‌های دیجیتال، انجام بازی و کسب درآمد بدون وجود یک قدرت متمرکز را به سازندگان و بازیکنان می‌دهد.

(MANA) قیمت دسنترالند

(MANA) کیف پول دسنترالند

ایجاد کیف پول دسنترالند خیلی ساده است. کافی است در یکی از کیف پول های رایج ارز دیجیتال مثل تراست والت یا کوینمی افتتاح حساب کنید


خرید دسنترالند در ایران

برای خرید دسنترالند، پس از ثبت نام و احراز هویت در وب سایت کوین کده، به صفحه خرید دسنترالند رفته و بعد از وارد کردن مقدار دلخواهی از دسنترالند، قیمت آن به تومان را مشاهده خواهید کرد. در صورت تایید، به مرحله پرداخت وارد می‌شوید.

قیمت خرید از ما قیمت فروش به ما قیمت به تتر
دسنترالند (Decentraland) 27,156 تومان 26,737 تومان 0.838 تتر

ویژگی های دسنترالند

MANA شبکه

MANA یک توکن مبتنی بربلاکچین اتریوم است،که با هزاران گره توسط یک شبکه غیر متمرکز عظیم از ماینرها ایمن میشود. در نتیجه از امنیت بالایی برخوردار است.

MANA کاربرد

رمزارز MANA علاوه بر کاربرد معاملاتی در صرافی های معتبر کابرد دیگری نیزدارد.شمابا رمزارز MANA میتوانید در پلتفرم Decentraland اقدام به خرید LAND (NFT) و همچنین کالاها وخدمات مبادرت ورزید و با داشتن MANA میتوانید در برنامه های پیشبردی Decentraland مشارکت کنید.

MANA محبوبیت و پشتیبانی بالا

رمزارز MANA درحال حاظر از نقدینگی عالی بهره می برد ، میتوانید در بیش از 100 صرافی مختلف اقدام به خرید یا فروش کنید. بیشترین حجم معاملات در صرافی Binance , Okex قرار دارد.

Decentraland بنیانگذاران

Decentraland توسط Esteban Ordan و Ariel Meilich در سال 2015 تاسیس شد.Decentraland قبل از راه اندازی پروژه خود یک سازمان غیر متمرکز (DAO) راه اندازی کرد تا مدیریت پروژه را به کاربران خود واگذار کند. Esteban Ordan و Ariel Meilich هردو از سمت های اصلی پروژه کنارگیری کردندو درحال حاظر به عنوان مشاور اصلی در این پروژه کار می کنند.

MANA پلتفرم

پلتفرم MANA بازی Decentraland است.در مجموع Decentraland به 90601 زمین جداگانه تقسیم میشود که هرکدام توسط یک NFT Erc_721 نشان داده میشود. هر زمین دقیقا 16 متر در 16 (256 مترمربع) است، که در مختصات خاص در Decentraland یافت میشوند.در حال حاظر کاربران میتوانند از طریق اجاره، تبلیغات، تجربیات پولی و فروش اقلام خود در بازار Decentraland درآمد کسب کنند.

MANA تعداد توکن

مجموع عرضه اولیه 2.8 میلیارد واحد تعیین شده بود، اما به دلیل سوختن بیش از 600 میلیون واحد در نتیجه مزایده MANA کاهش یافته است و همچنین طیف وسیعی از مکانیسم های سوزاندن بیشتر عرضه در گردش MANA وجود دارد، از جمله: کاهش 2.5 درصدی MANA در معاملات بازار Decentraland

سوالات متداول


خرید بیت کوین
کاربر گرامی ابتدا باید وارد سایت شوید

حذف کارت

آیا از حذف این کارت اطمینان دارید؟