(SAND) سندباکس

کوین کده معتبر ترین صرافی انلاین خرید و فروش سند باکس

سندباکس چیست؟

سندباکس (به انگلیسی: The Sandbox؛ نماد: SAND) سندباکس یک دنیای مجازی مبتنی بر اتریوم است که اجازه طراحی دارایی‌های دیجیتال، انجام بازی و کسب درآمد بدون وجود یک قدرت متمرکز را به سازندگان و بازیکنان می‌دهد.

(SAND) قیمت سندباکس

(SAND) کیف پول سندباکس

ایجاد کیف پول سند باکس خیلی ساده است. کافی است در یکی از کیف پول های رایج ارز دیجیتال مثل تراست والت یا کوینمی افتتاح حساب کنید.


خرید سندباکس در ایران

برای خریدسندباکس، پس از ثبت نام و احراز هویت در وب سایت کوین کده، به صفحه خرید سندباکس رفته و بعد از وارد کردن مقدار دلخواهی از سند باکس، قیمت آن به تومان را مشاهده خواهید کرد. در صورت تایید، به مرحله پرداخت وارد می‌شوید.

قیمت خرید از ما قیمت فروش به ما قیمت به تتر
سند باکس (The Sandbox) 34,090 تومان 33,564 تومان 1.1 تتر

ویژگی های سندباکس

SAND کاربرد

رمز ارز SAND علاوه بر خرید و فروش در صرافی های معتبر قابلیت های دیگر نیز دارد، دارندگان این رمز ارز می توانند در پلتفرم سند باکس شروع به ساخت و ساز کنند و این سازه هارا با استفاده از این ارز خرید یا فروش کنندو همچنین دارندگان این رمز ارز می توانند در برنامه های پیشبردی پروژه مشارکت کنند.

SAND تعداد توکن

تعداد توکن عرضه شده 3.000.000.000 است، حدود 25/82 درصد در خودد شرکت کنار گذاشته شده ، 17/18 درصد برای فروش بذر توکن اختصاص یافته، حدود 31درصد بین بنیانگذاران و اعضای تیم برای تضمین توریع گشته، حدود 12 درصد از کل عرضه برای لانچ پد در بایننس و 10 درصد از کل عرضه به عنوان پاداش به مشاوران پروژه اختصاص داده شده است.

SAND محبوبیت

رمزارز SAND باتوجه به فعالیت در حوزه بازی های رایانه ای و حجم نقدینگی بالا از محبوبیت بسزایی در گروه های فعال در زمینه کریپتوکارنسی و گیمینگ (بازی) برخوردار است.

SAND پلتفرم

SAND BOX متشکل از دو کلمه SAND به معنای شن و BOX به معنای جعبه است. در کشور های خارجی بازی برای کودکان وجود داردکه کودکان در استخرهای مملو از شن بازی میکنند. پلتفرم SAND BOX نام خود را از این بازی برگرفته که در آن میتوانید در دنیای مجازی مبتنی بربلاکچین شروع به ساخت و ساز و کسب در آمد کنید.

SAND امنیت

SAND توکنی مبتی بر بلاکچین Erc_20 است که با مکانیسم اجماع اثبات سهام (pos) ایمن میشود.

SAND شبکه

رمز ارز SAND مبتنی بر بلاکچین Erc_20 است، کارمزد تراکنش (فی شبکه ) بالایی نبست به سایر شبکه های دیگر دارد. به کاربران توصیه میشود که در مبالغ پایین بر این رمزارز سرمایه گذاری نکنند.

سوالات متداول


خرید بیت کوین
کاربر گرامی ابتدا باید وارد سایت شوید

حذف کارت

آیا از حذف این کارت اطمینان دارید؟