help center image

به مرکز راهنمایی کوین کده خوش آمدید!

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟! با ما تماس بگیرید

051-91311300 || 021-91311300

راهنمای موضوعی کوین کده

آموزش های ویدیویی پر مخاطب

آخرین اطلاعیه ها

سوالات پرتکرار

چگونه در کوین کده، خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهم ؟

به سادگی هرچه تمام تر

چرا احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال نیاز هست ؟

با توجه به زیاد شدن کلاهبرداری‌های اینترنتی، سوء استفاده از اطلاعات و مدارک اشخاص از جمله کارت بانکی، کارت ملی و سایر مدارک شناسایی، پولشوئی و برای جلوگیری از این موارد، بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا کاربران باید بعد از ثبت نام در سایت، برای فروش و خرید ارز دیجیتال یک بار مراحل احراز هویت را انجام دهند.

چگونه در کوین کده احراز هویت انجام بدم ؟

احراز هویت در صرافی کوین کده به دو روش اتوماتیک و دستی قابل انجام است. توصیه مجموعه کوین کده به شما کاربر محترم، استفاده از سیستم احراز هویت اتوماتیک می باشد که با توجه به سیستم پیشرفته آن، احراز هویت شما در چند دقیقه کامل و ثبت می شود و پس از آن میتوانید به صورت کامل از امکانات مجموعه کوین کده استفاده کنید.

کد پیگیری تراکنش، شناسه تراکنش یا TXID چیست ؟

پس از انجام فرآیند پرداخت و یا واریز به والت، یک لینکی شامل اطلاعات : آدرس والت فرستنده، آدرس والت گیرنده، مقدار کل ارز ارسالی، تاریخ انتقال، ارتفاع بلاک، هزینه های پرداخت شده و تعداد تاییدیه ها به کاربر داده می شود. که به اون لینک کد پیگیری، شناسه تراکنش، TXID گفته می شود.

حداقل میزان خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوین کده چه مقدار می باشد ؟

حداقل میزان خرید یا فروش برحسب تراکنش های روز متفاوت می باشد، به همین علت در صورتی که مقدار خرید و فروش شما پایین تر از حداقل میزان باشد، به شما پیام لازم را نشان خواهیم داد.