help center image

به مرکز راهنمایی کوین کده خوش آمدید!

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟! با ما تماس بگیرید

021 - 913 113 00 | 051 - 913 113 00

راهنمای موضوعی کوین کده

آموزش های ویدیویی پر مخاطب

آخرین اطلاعیه ها

ضمن تشکر از صبوری و بردباری کاربران عزیز به دلیل بروزرسانی سفارش گیری انجام نمی‌شود. لذا به هیچ عنوان ارز دیجیتالی به ادرس های صرافی کوین کده ارسال نشود

۲:۰۴:۴۵ - ۲ بهمن ۱۴۰۱

تولدت مبارک بیت کوین: 14 سال پیش، ساتوشی ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین را منتشر کرد وایت پیپر بیت کوین اولین بار در 31 اکتبر 2008 توسط خالق مستعار آن، ساتوشی ناکاموتو منتشر شد. حتی خالق آن نیز در تصور دنیایی حدود 14 سال بعد که در آن بیت کوین به عنوان ارز قانونی در برخی کشورها پذیرفته می‌شد، مشکل داشت. بیت کوین بعداً به طور رسمی در 3 ژانویه 2009 راه اندازی شد، تاریخی که در آن اولین بلوک تراکنش ها، معروف به بلوک پیدایش، استخراج شد. نزدیک به 14 سال پس از ایجاد بلوک پیدایش، بیت کوین به با ارزش ترین و سریع ترین شبکه غیرمتمرکز روی زمین تبدیل شده است که ارزش آن تقریباً 1.2 تریلیون دلار است. در طول این سال ها بیت کوین شاهد چالش ها و تهدیدات زیادی بوده است. خوشبختانه، بیت کوین ثابت کرده است که در مقابل این چالش ها وتهدید ها شکننده نیست و در حال حاضر به نظر می رسد در موقعیت بهتری نسبت به همیشه برای تصاحب سهم بزرگ تری از ثروت جهانی 420 تریلیون دلاری است.

۲:۲۸:۵۴ - ۱۴ دی ۱۴۰۱

از سوی بانک مرکزی محدودیت جدید برای تراکنش های درگاه پرداخت اعمال شده و سقف واریزی برای هر کد ملی در 24 ساعت، به 25 میلیون تومان کاهش یافته است. برای واریز های بیش از 25 میلیون تومان می توانید از واریز آفلاین وکارت به کارت استفاده نمایید. همچنین شما همراهان عزیز کوین کده می توانید با استفاده از کیف پول ریالی بدون محدودیت به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

۱:۴۲:۲۴ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

سوالات پرتکرار

چگونه در کوین کده، خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهم ؟

به سادگی هرچه تمام تر

چرا احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال نیاز هست ؟

با توجه به زیاد شدن کلاهبرداری‌های اینترنتی، سوء استفاده از اطلاعات و مدارک اشخاص از جمله کارت بانکی، کارت ملی و سایر مدارک شناسایی، پولشوئی و برای جلوگیری از این موارد، بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا کاربران باید بعد از ثبت نام در سایت، برای فروش و خرید ارز دیجیتال یک بار مراحل احراز هویت را انجام دهند.

چگونه در کوین کده احراز هویت انجام بدم ؟

احراز هویت در صرافی کوین کده به دو روش اتوماتیک و دستی قابل انجام است. توصیه مجموعه کوین کده به شما کاربر محترم، استفاده از سیستم احراز هویت اتوماتیک می باشد که با توجه به سیستم پیشرفته آن، احراز هویت شما در چند دقیقه کامل و ثبت می شود و پس از آن میتوانید به صورت کامل از امکانات مجموعه کوین کده استفاده کنید.

کد پیگیری تراکنش، شناسه تراکنش یا TXID چیست ؟

پس از انجام فرآیند پرداخت و یا واریز به والت، یک لینکی شامل اطلاعات : آدرس والت فرستنده، آدرس والت گیرنده، مقدار کل ارز ارسالی، تاریخ انتقال، ارتفاع بلاک، هزینه های پرداخت شده و تعداد تاییدیه ها به کاربر داده می شود. که به اون لینک کد پیگیری، شناسه تراکنش، TXID گفته می شود.

حداقل میزان خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوین کده چه مقدار می باشد ؟

حداقل میزان خرید یا فروش برحسب تراکنش های روز متفاوت می باشد، به همین علت در صورتی که مقدار خرید و فروش شما پایین تر از حداقل میزان باشد، به شما پیام لازم را نشان خواهیم داد.