مرکز راهنمایی کوین کده

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید ؟! با ما تماس بگیرید

021 - 913 113 00 | 051 - 913 113 00

آخرین اطلاعیه های صرافی کوین کده

اخطار عدم سفارش گیری ۲ بهمن ۱۴۰۱

ضمن تشکر از صبوری و بردباری کاربران عزیز به دلیل بروزرسانی سفارش گیری انجام نمی‌شود. لذا به هیچ عنوان ارز دیجیتالی به ادرس های صرافی کوین کده ارسال نشود

بیت کوین 14 ساله شد! تولدت مبارک بیت کوین: 14 سال پیش، ساتوشی ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین را منتشر کرد ۱۴ دی ۱۴۰۱

تولدت مبارک بیت کوین: 14 سال پیش، ساتوشی ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین را منتشر کرد وایت پیپر بیت کوین اولین بار در 31 اکتبر 2008 توسط خالق مستعار آن، ساتوشی ناکاموتو منتشر شد. حتی خالق آن نیز در تصور دنیایی حدود 14 سال بعد که در آن بیت کوین به عنوان ارز قانونی در برخی کشورها پذیرفته می‌شد، مشکل داشت. بیت کوین بعداً به طور رسمی در 3 ژانویه 2009 راه اندازی شد، تاریخی که در آن اولین بلوک تراکنش ها، معروف به بلوک پیدایش، استخراج شد. نزدیک به 14 سال پس از ایجاد بلوک پیدایش، بیت کوین به با ارزش ترین و سریع ترین شبکه غیرمتمرکز روی زمین تبدیل شده است که ارزش آن تقریباً 1.2 تریلیون دلار است. در طول این سال ها بیت کوین شاهد چالش ها و تهدیدات زیادی بوده است. خوشبختانه، بیت کوین ثابت کرده است که در مقابل این چالش ها وتهدید ها شکننده نیست و در حال حاضر به نظر می رسد در موقعیت بهتری نسبت به همیشه برای تصاحب سهم بزرگ تری از ثروت جهانی 420 تریلیون دلاری است.

کاهش سقف واریز از طریق درگاه های بانکی به 25 میلیون تومان برای هر کد ملی جهت خرید ارز دیجیتال ۱۰ دی ۱۴۰۱

از سوی بانک مرکزی محدودیت جدید برای تراکنش های درگاه پرداخت اعمال شده و سقف واریزی برای هر کد ملی در 24 ساعت، به 25 میلیون تومان کاهش یافته است. برای واریز های بیش از 25 میلیون تومان می توانید از واریز آفلاین وکارت به کارت استفاده نمایید. همچنین شما همراهان عزیز کوین کده می توانید با استفاده از کیف پول ریالی بدون محدودیت به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.