مرکز راهنمایی کوین کده

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید ؟! با ما تماس بگیرید

ثبت نام و احراز هویت در کوین کده

احراز هویت اتومات

تیم کوین کده

ابتدا وارد سایت شده و از قسمت ثبت نام اطلاعات خود را تکمیل کرده و وارد پنل کاربری شوید .از قسمت بالا سمت راست منوی کشویی را باز کرده و پروفایل را انتخاب می نمائیم.

از منوی باز شده روی احراز هویت کلیک کرده و وارد صفحه احرازهویت می شوید. در این صفحه شما به دو صورت دستی و خودکار می توانید احرازهویت خود را تکمیل کنید در این مرحله ما احراز هویت خودکار را انتخاب می کنیم.

تیم کوین کده

در صفحه باز شده کدملی و شماره موبایلی که به نام خود فرد است را وارد نمائید . توجه داشته باشید که شماره ملی با شماره موبایلی که ثبت می کنید باید به نام یک شخص باشد. پس از پر کردن موارد خواسته شده مرحله بعد را بزنید.

در این مرحله به ترتیب موارد خواسته شده را تکمیل کرده و سپس به مرحله بعد می رویم.

تیم کوین کده

در این بخش اسم و فامیل شما به همراه کدملی نمایش داده می شود از شما خواسته می شود که قوانین کوین کده را کامل خوانده و در صورت مورد تائید بودن قوانین برای شما گزینه هارا تیک زده و وارد مرحله بعد شوید.

تیم کوین کده

مرحله آپلود مدارک ، تصویر مدرک شناسایی ( کارت ملی هوشمند ، گواهینامه هوشمند ، پاسپورت یا شناسنامه جدید ) خود را بارگذاری می نمائید. سپس مرحله بعد را می زنید.

تیم کوین کده

خب رسیدیم به مرحله نهایی در این بخش باید یک ویدئو از خود بگیرید به صورت سلفی و در آن متن اینجانب… با کدملی…درخواست احراز در کوین کده را دارم. متن باید به صورت کاملاً واضح گفته شود . پس از آپلود منتظر تائید از بخش احزارهویت مجموعه کوین کده باشید.