مرکز راهنمایی کوین کده

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید ؟! با ما تماس بگیرید

ثبت نام و احراز هویت در کوین کده

احراز هویت دستی

ابتدا وارد سایت شده و از قسمت ثبت نام اطلاعات خود را تکمیل کرده و وارد پنل کاربری شوید .از قسمت بالا سمت راست منوی کشویی را باز کرده و پروفایل را انتخاب می نمائیم.

از منوی باز شده روی احراز هویت کلیک کرده و وارد صفحه احرازهویت می شوید. در این صفحه شما به دو صورت دستی و خودکار می توانید احرازهویت خود را تکمیل کنید در این مرحله ما احراز هویت دستی را انتخاب می کنیم.

مراحل احراز هویت به شیوه دستی (برگه دست نویس) به دو بخش تقسیم می گردد:

تیم کوین کده

1. عکس از مدرک شناسایی معتبر

2. برگه دست نویس در کنار چهره به همراه کارت شناسایی و کارت بانکی

تیم کوین کده

در صفحه باز شده کدملی و شماره موبایلی که به نام خود فرد است را وارد نمائید . توجه داشته باشید که شماره ملی با شماره موبایلی که ثبت می کنید باید به نام یک شخص باشد. پس از پر کردن موارد خواسته شده مرحله بعد را بزنید.

در این مرحله به ترتیب موارد خواسته شده را تکمیل کرده و سپس به مرحله بعد می رویم .

تیم کوین کده

در این بخش اسم و فامیل شما به همراه کدملی نمایش داده می شود از شما خواسته می شود که قوانین کوین کده را کامل خوانده و در صورت مورد تائید بودن قوانین برای شما گزینه هارا تیک زده و وارد مرحله بعد شوید.

تیم کوین کده

مرحله آپلود مدارک ، مدرک شناسایی( کارت ملی هوشمند، گواهینامه هوشمند،پاسپورت،شناسنامه جدید) و دارای اعتبار را مقابل دوربین قرار داده و با زدن دکمه وسط یک عکس واضح از کارت خود بگیرید یا از گالری خود تصویر را انتخاب کرده و آن را بارگذاری نمایید.

تیم کوین کده
تیم کوین کده

مرحله بعدی آپلود عکس با برگه دست نویس، مشابه نمونه، برگه دست نویس را همراه با کارت شناسایی معتبر و کارت بانکی کنار چهره خود بگیرید و با زدن دکمه وسط ، یک عکس واضح گرفته و ارسال نمایید یا از گالری خود تصویر را انتخاب کرده و آن را بارگذاری نمایید.

پس از آپلود منتظر تائید از بخش احزارهویت مجموعه کوین کده باشید.