قوانین و شرایط استفاده از
خدمات کوین کدهقوانین و شرایط استفاده از خدمات کوین کده


قوانین کلی کوین کده

کوین کده تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بستری برای تبادل دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین و اتریوم با ریال می‌باشد. هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد

این توافقنامه از یک طرف از جانب کوین کده (به آدرس وبسایت coinkade.com) و از طرف دیگر از جانب مشتری، از لحظه تایید آن قابل استناد است. مفاد موافقنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این توافقنامه، قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربر خواهد رسید.

در ذیل شرایط و قوانین کوین کده را مشاهده می کنید، موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات سایت کوین کده که برای معامله ارزهای دیجیتال است.
کاربران ماده 10 قانون آیین مدنی (( قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است )) را می پذیرند.


مفاد قرارداد:تعاریف و واژگان:

کوین کده سایت اینترنتی می باشد که تحت همین دامنه coinkade از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

کاربر کسی است که بنا به اراده ی خود از سایت کوین کده دات کام بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.

رمزارزها مانند بیت کوین - اتریوم - ترون - لایت کوین یک ابزار مالی بدون بهره است که مورد خرید فروش قرار می گیرد و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا ژتون ارزش دار استفاده کرد.

رمزارزهای مورد قبول، آنهایی است که در سایت کوین کده لیست شده و مورد پذیرش سایت کوین کده برای خرید و فروش می باشد.

پرداخت وجه عبارت است از انتقال وجه ریالی یا به صورت معادل ارز الکترونیکی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.

وظایف کوین کده :

1.فروش رمز ارز به کاربر و دریافت مبلغ معینی وجه پول رایج از وی.

2.خرید رمز ارز از کاربر و پرداخت مبلغ معینی وجه رایج به وی.

3.واریز معادل رمز ارز های خریداری شده، در اولین و سریعترین زمان در ساعات کاری واریز می شوند. در ساعات غیر کاری ممکن است واریز به کمی تاخیر انجام شود. واریز معادل آلت کوین ها (اتریوم ، ریپل و...) ممکن است زمان بیشتری طول بکشند.

4.تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود.لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.

5.ساعات انتقال رمز ارز بعد از تکمیل احراز هویت از ساعت 9 صبح الی 12 شب می باشد و تمامی درخواست های دیگر که در این بازه ثبت نشده باشند ، انجام آن موکول به بازه زمانی مذکور است.

6.برگشت پول در هر حالتی به کارتی که با آن پرداخت انجام شده است، برمیگردد.

7.کوین کده با هیچ وبسایتی که وعده چند برابر شدن پول شما را به دروغ می دهد ( شرکت های پانزی و از این قبیل ) ارتباطی ندارد و مسئولیت قضایی آن تنها به عهده کاربران خواهد بود

8.کوین کده هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای شرط بندی ندارد و در صورت استفاده کاربران با اینگونه سایت ها ، حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

9.کوین کده با تمام امکانات خود از جمله مرکز پشتیبانی ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات کوین کده برای کاربران، و ایجاد راه حل عملی و اجرایی آنها می‌کند.

10.تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد کوین کده محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

11.چنانچه هر یک از کاربران کوین کده در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق مرکز پشتیبانی ۲۴ ساعته و واحد رسیدگی به شکایات کوین کده مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

وظایف کاربر:

* کاربر می پذیرد که:*

1.برای استفاده از خدمات وبسایت کوین کده کاربر باید فرایند ثبت نام و احراز هویت را انجام دهد.

2.تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در سایت کوین کده می باشند.

3.برای استفاده از خدمات خرید از کوین کده کاربران باید به صورت کامل مراحل احراز هویت را با اطلاعات کامل درخواست شده شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه خود، شماره تلفن ثابت، تصویر سلفی کارت ملی به همراه خودشان و یک نوشته ” جهت خرید از خدمات کوین کده به همراه تاریخ و نام و نام خانوادگی به همراه متن درخواست شده ی کوین کده”، کد ملی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل تولد، اطلاعات کارت بانکی که کاربر قصد خرید از سایت ر را دارد و تمام اطلاعات خواسته شده در سایت را ثبت کند.

4.احراز هویت میتواند با کارت ملی، کارت بانکی، پاسپورت، شناسنامه، قبض های خدماتی،سلفی با کارت بانکی و ملی و یا همه آنها باشد.

5.برای استفاده از خدمات کوین کده علاوه بر موبایل حتما باید به تلفن ثابت نیز دسترسی داشته باشید.

6.کسی نمیتواند برای فرد دیگر حساب کاربری باز کند. هر فرد باید خودش اقدام به ساخت اکانت کند.

7.کار کردن با اکانت و حساب فرد دیگری خلاف مقررات کوین کده است.

8.در صورتی که سفارشی در بخش رمز ارز و ارزهای دیجیتال ثبت کنید و احراز هویت نکرده باشید، پس از پایان احراز هویت، مبلغ ریالی شما با نرخ روزی که احراز هویت شما تکمیل شده محاسبه می شود.

9.اگر به هر دلیلی از احراز هویت امتناع کرده باشید و یا دیر احراز هویت کرده باشید کوین کده این حق را دارد که تفاوت نرخ برای ثبت درخواست شما در نظر بگیرد

10.خرید با کارتی که به نام دیگران باشد در سایت کوین کده ممنوع است.

11.در صورتی که فردی پرداختی در سایت کوین کده داشته باشد. لزوما باید تمام مراحل احراز هویت را پشت سر بگذارد هرچند درخواست کنسلی سفارش را داشته باشد.

12.پرداخت های بالای 5 میلیون تومان برای بار اول نیاز به تماس تصویری دارد.

13.در صورتی که احراز هویت خود را کامل نکرده باشید انتقال شما انجام نخواهد شد.

14.ساعات انتقال رمز ارز بعد از تکمیل احراز هویت از 24ساعته می باشد

15.بعد از فروش به کوین کده ملزم به ارائه لینک تایید تراکنش و ثبت درخواست خود میباشید

16.چنانچه بیش از 10 دقیقه درخواست خود را ثبت نکنید، دپارتمان ملزم به محاسبه تفاوت قیمت برای فروش شما خواهند بود

17. استفاده از خدمات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و...) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

18.این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.

19.تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.

20.ـ معاملات رمزارها باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است.

21.در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.

22.پس از اعلام موارد تغییر در چارچوب موافقتنامه و ابلاغ به کاربر به منظور قبول موارد تغییر پس از ۷ روز از تاریخ مؤثر اعمال تغییرات مذکور، و عدم واکنش کاربر، موافقنامه‌ی اصلاحی تایید شده از سوی شما مفروض انگاشته خواهد شد. در صورت عدم توافق کاربر با موافقنامه‌ی اخیر، امکان خروج کاربر از عضویت به صورت جداگانه نیز وجود خواهد داشت.

23.مواردی که در این موافقنامه نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.

24. بخش انتقال، کوین کده مسولیتی در قبال وارد کردن اشتباه آدرس کیف پول ندارد همچنین بعد از ثبت درخواست خود نمیتوانید آدرس کیف پول خود را تغییر دهید.
25.تگ و یا ممو در خصوص برخی از رمز ارز ها همچون ایاس ، ریپل ، استلار ، بایننس ، مونرو و نم درصورت وجود الزامی می باشد و اگر ارسال نشده باشد مسولیتی بر بخش انتقال نخواهد بود.

26.چنانچه بخش احراز در هر زمان تشخیص دهد که تراکنش مالی مشکوک از طریق حساب بانکی کاربر صورت گرفته است، می‌تواند دسترسی کاربر به حساب اش را قطع نماید و کاربر مجدداً باید احراز هویت نماید،.کاربر موظف است مراحل احراز هویت را دوباره انجام دهد. در صورتی که احراز هویت با موفقیت انجام شود دسترسی کاربر به حساب خود مجدداً فعال خواهد شد و در غیر اینصورت حساب کاربر مسدود می‌گردد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

27.هر ادرس کیف پول های رمز ارز کاربر فقط و فقط متعلق به آن رمز ارز می باشد و به علت شباهت ادرس بعضی رمز ارزها به یگدیگر، در صورت واریز اشتباه رمز ارز دیگری به ادرس مشخص شده ، تمام مسئولیت واریز اشتباه بر عهده کاربر می باشد و کوین کده هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه واریز کاربر ندارد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موارد خاص:

1.اگر کوین کده تحت هر عنوان اشتباهاً یا سهواً، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر غیر یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از کاربر (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص کوین کده نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد کوین کده از هر جهت از خود ساقط می نماید.

2.در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از تراکنش­‌­­­­ها، کوین کده حق دارد مستقلاً عمل نماید. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت کوین کده باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد کوین کده از خود ساقط می‌نماید.

3.هزینه خدمات و کارمزد تراکنش‌های مالی انجام شده در کوین کده قبل از هر تراکنش در چاپ نهایی مطابق با نوع و زمان تراکنش متغیر است.

4.چنانچه به هر دلیل، قیمت اعلامی در سایت بیش از ۵٪ با قیمت لحظه‌ای در بایننس متفاوت بود، تراکنش (خرید یا فروش) ابطال شده و حق هیچ گونه اعتراضی برای کاربر وارد نیست.

5.قیمتی که هنگام ثبت درخواست به فروشنده (کاربر) نمایش داده می شود، قیمت لحظه ای‌ کوین کده برای آن ارز دیجیتال است و تا لحظه ای‌ که ارز دیجیتالی که کاربر انتقال می دهد روی شبکه به طور کامل تائید نشده است (Confirm) این قیمت بر حسب تغییرات قیمت جهانی به صورت لحظه ای‌ بروز رسانی میشود، بنابر این قیمت فروش در لحظه تائید نهایی ارز دیجیتال روی شبکه نهایی می شود.

6. بلافاصله پس از تائید نهایی ارز دیجیتال روی شبکه معامله نهایی تلقی شده و امکان لغو آن توسط کاربر وجود ندارد.

7. تا زمان تائید درخواست فروش توسط پشتیبانی کوین کده کاربر نمیتواند ارز دیجیتال را انتقال دهد و بنابر شرایط موجود، کوین کده‌ ممکن است بدون اینکه ملزم به توضیح باشد درخواست فروش‌ را تائید نکند.

8.پرداخت هزینه انتقال ارز دیجیتال روی شبکه بلاک چین (Transaction Fee) بر عهده فروشنده است و خریدار باید دقیقا به همان اندازه ای که درخواست داده است در والت خود دریافت کند مگر در مواردی که خریدار از والت خاصی استفاده کند که تعرفه ای اضافه بر آنچه معمول است برای دریافت ارز دیجیتال داشته باشد.

خرید بیت کوین
کاربر گرامی ابتدا باید وارد سایت شوید

حذف کارت

آیا از حذف این کارت اطمینان دارید؟